std products std icon
Download

Standard Hotel - integruota viešbučių valdymo programa

Programa, puikiai tinkanti viešbučiams, B&B ir svečių namams. Kambarių rezervacijos, sąskaitos klientams ir sezoniniai užimtumo rodikliai vienoje programoje. Visiškai integruota buhalterinė apskaita ir front office.

Intuityvios programos funkcijos užtikrins mažesnes sąnaudas, didesnį našumą ir pajamas bei aukštesnę aptarnavimo paslaugų kokybę.

Rinkitės vieningą integruotą sprendimą viešbučių administratoriams, vadybininkams, buhalteriams ir vadovams. Jūsų svečiams nereikės nekantriai laukti registratūroje, nes apgyvendinimo ir išvykimo procedūras atliksite vos per kelias sekundes.

Užsakymai, faktūros, sąskaitų išklotinės ir galingos ataskaitos - visas šias funkcijas rasite vienoje programoje, pritaikytoje jūsų verslo poreikiams.

SPROD Infograph

Rezervacijų valdymasReservation Manager

UžsakymaiReservations
jQuery UI Accordion - Default functionality
Standard Hotel privalumai

Naudokitės nemokamai

Rezervacijos, Kambariai, Svečiai, Didžioji knyga, Pirkimų ir Pardavimų knygos - visus šiuos modulius, reikalingus efektyviam viešbučių valdymui, rasite vienoje programoje.

Daugiafunkcinis valdymo paketas, apimantis Rezervacijas, Kambarius, Svečius, Didžiąją, Pirkimų ir Pardavimų knygas, leidžia orientuotis į maksimalų jūsų viešbučio pelningumą. Valdykite svečių užklausas ir rezervacijas, matydami kambarių užimtumą realiu laiku, efektyviai tvarkykite svečių sąskaitas ir atsiskaitymus.

Sekite mokėjimų tiekėjams terminus ir nepraleiskite nei vienos mokėtinos sąskaitos. Duomenys, pateikti galingose ir išsamiose ataskaitose, leis atlikti palyginamąją analizę ir padės priimti svarbius verslo sprendimus.

Mobilumas

Peržiūrėkite svečių rezervacijas ar sąskaitas bet kuriuo metu savo telefone, planšetėje ar kompiuteryje.

Išplėskite programos galimybes

Pradėkite naudotis programa be jokių išankstinių investicijų.

Didinkite ar mažinkite programos apimtis, bet kuriuo metu užsisakydami papildomas funkcijas integruotoje programos el. parduotuvėje.

Pastovumas ir įsipareigojimas

Visi mūsų produktai sukurti naudojantis pažangiausiomis technologijomis, siekiant užtikrinti mūsų klientų efektyvų darbą ir konkurencingumą rinkoje.

Pagrindinis mūsų tikslas – galinga verslo valdymo sistema. Norime būti tikri, kad mūsų klientai naudojasi geriausiu rinkoje esančiu produktu.

Nuo šiol kiekviena apgyvendinimo įstaiga turi galimybę naudotis Standard Hotel, palengvinančia kasdienį darbą ir užtikrinančia sistemingą procesų valdymą.

Išsami pagalba

Nemokamos video pamokos, išsamios vartotojo instrukcijos ir bendruomenės forumas bei DUK skiltis prieinamos visiems vartotojams bet kuriuo metu.

Download Infograph