std products std icon
Download

Programa efektyviam restoranų valdymui

Standard Eats – moderni programa, skirta restorano, baro ar kavinės valdymui. Nudžiuginkite savo klientus ne tik geriausiu maistu ar gėrimais, bet ir sklandžiu ir maloniu aptarnavimu.

Klientų aptranavimo dalis išmaniai sujungta su apskaita ir išsamiomis verslo ataskaitomis, leidžia matyti bendrą verslo situaciją. Atsisakykite skirtingų programų atskiriems verslo procesams valdyti – visą, ko reikia rasite Standard Eats.

SPROD Infograph

Prekybos vieta (POS)Tab

Procesų valdymasWorkflow Overview
jQuery UI Accordion - Default functionality
Kodėl verta rinkits Standard Eats?

Naudokitės nemokamai

Naudokitės nemokama programos versija – rezervuokite staliukus, pridėkite užsakymus ir valdykite klientų sąskaitas. Intuityvi POS vartotojo sąsaja padės jums greitai priimti užsakymus, skaidyti ar jungti sąskaitas.

Efektyvus klientų aptarnavimas nuo užsakymo priėmimo iki sąskaitos apmokėjimo.

Mobilumas

Intuityvi POS vartotojo sąsaja leidžia įvesti užsakymus tiesiai į sistemą aptarnaujant staliuką – tai padės išvengti klaidų bei padidins darbuotojų produktyvumą.

Priimkite ar koreguokite skirtingus užsakymus tuo pat metu aptarnaujant klientus jūsų kavinėje ar restorane.

Išplėskite programos galimybes

Pradėkite naudotis Standard Eats be jokių išankstinių investicijų, o vėliau pritaikykite programą savo verslui – užsisakykite papildomus funkcionalumus integruotoje el. parduotuvėje. Funkcijas atšaukti galėsite kada panorėję!

Su Standard Eats jūs ne tik valdysite savo restorano veiklą, bet taip pat išrašysite faktūras bei vesite įmonės apskaitą.

Pastovumas ir įsipareigojimas

Visi mūsų produktai sukurti naudojant technologijas, užtikrinančias panašią vartotojo sąsają, lengvą duomenų perkėlimą, greitus versijų naujinimus ir paprastą integraciją tarp įvairių modulių bei funkcijų.

Visi mūsų produktai sukurti naudojant pažangiausias technologijas, siekiant užtikrinti mūsų klientų efektyvų darbą ir konkurencingumą rinkoje. Pagrindinis mūsų tikslas – galinga verslo valdymo sistema. Norimi būti tikri, kad mūsų klientai naudojasi geriausiu rinkoje prieinamu produktu.

Išsamus aptarnavimas

Nemokamos video pamokos, išsamios vartotojo instrukcijos ir bendruomenės forumas bei DUK skiltis prieinamos visiems vartotojams bet kuriuo metu.

Download Infograph