std icon

Šiuolaikiška buhalterinės apskaitos programa

Intuityvi, debesų kompiuterija paremta buhalterinės apskaitos programa, kuri sujungia Didžiosios knygos, Pirkimų, Pardavimų ir Sandėlio operacijas. Su šia programa patogiai ir greitai išrašysite sąskaitas faktūras, kontroliuosite klientų skolas, valdysite atsargas ir dar daugiau.

Standard Apskaita yra visiškai pritaikyta Lietuvos buhalterinei apskaitai bei mokesčių administravimui, įskaitant VMI sistemų SAF-T, i.SAF ir i.MAS reikalavimus.

Nesvarbu, koks jūsų tikslas: vien sąskaitų faktūrų rašymas, o gal įmonės buhalterinės apskaitos vedimas – Standard Apskaita yra tinkamiausias sprendimas. Atsisiųskite ir pradėkite naudotis jau šiandien.SPROD Infograph

Kaip pradėti naudotis?

Kaip sukurti faktūrą?

jQuery UI Accordion - Default functionality
Standard Apskaita privalumai

Naudokitės nemokamai

Baziniame programos pakete rasite Didžiąją, Pirkimų bei Pardavimų knygas – visais šiame pakete esančiais funkcionalumais galite naudotis nemokamai.

Spausdinkite sąskaitas faktūras, registruokite įplaukas ir mokėjimus, sekite skolas, kurkite Didžiosios knygos operacijas ir gaukite informaciją apie įmonės būklę: daugybė ataskaitų padės Jums tai pasiekti.

Prireikus, Standard Apskaita programos galimybes lengvai išplėsite papildomais premium funkcionalumais - tereikės juos užsakyti tiesiai iš programos valdymo lango.

Mobilumas

Valdykite savo verslo procesus telefone, planšetėje ar kompiuteryje, siųskite sąskaitas bei atlikite mokėjimus.

Suprasdami, jog šiuolaikiniame pasaulyje apskaitos sistema turi būti lanksti ir prisitaikanti prie vartotojų poreikių, ją kūrėme taip, kad Standard Apskaita galėtumėte naudotis išmaniuose įrenginiuose, jums patogiu metu. Peržiūrėkite įmonės rezultatus savo mobiliajame telefone, gerdami rytinę kavą. Siųskite sąskaitas klientams ir patikrinkite skubius mokėjimus būdami bet kurioje pasaulio vietoje - debesų technologijos užtikrina jūsų duomenų saugumą ir pasiekiamumą, kur jūs bebūtumėte.

Išplėskite programos galimybes

Standard Apskaita gali augti kartu su jūsų verslu. Pradėję naudotis nemokamais programos funkcionalumais, vėliau galėsite ją plėsti pagal savo verslo poreikius. Norėdami palengvinti ryšių su klientais valdymą, užsisakykite CRM modulį, o siekdami efektyvinti pardavimus - Pasiūlymus.

Atsižvelgdami į įmonės dydį ir veiklos tipą, parinkome pačius naudingiausius premium funkcionalumus, kuriuos, jūsų patogumui, sudėjome į atskirus programos planus. Linkime jūsų verslui nuolat augti ir plėstis, bei esame pasiruošę visuomet būti šalia. Net jei išaugsite Standard Apskaita programą, mes jums pasiūlysime lengvą perėjimą prie verslo valdymo sistemos Standard ERP.

Pastovumas ir mūsų įsipareigojimas

Verslo valdymo sistemos mūsų pagrindinė veikla, kurią nuolat vystome, siekdami užtikrinti, jog mūsų klientai naudojasi pažangiausiais produktais ir technologijomis.

Savo klientams siūlome daugiau kaip 25 metų patirtį ir jų veiklos tęstinumą užtikrinančius produktus. Pradėkite su Standard Apskaita, o ją išaugę, sklandžiai pereikite prie Standard ERP.

Visi mūsų produktai sukurti naudojant technologijas, užtikrinančias panašią vartotojo sąsają, lengvą duomenų perkėlimą, greitus versijų naujinimus ir paprastą integraciją tarp įvairių modulių bei funkcijų.

Download Infograph