std products std icon
Download

Nemokama CRM programa

Efektyviau valdykite santykius su jūsų klientais, naudodami šiuolaikines technologijas.

Standard CRM – tai moderni programa, skirta efektyviam informacijos apie klientus valdymui, greitai ir paprastai kontaktų peržiūrai, ataskaitoms ir pasiūlymams kurti. Platus funkcijų pasirinkimas leidžia naudotis Standard CRM programa visų dydžių įmonėms. Valdykite jūsų kontaktus kompiuteryje, telefone ar planšetėje ir dirbkite jums patogiu metu.

Patikimi ryšiai su jūsų verslo partneriais – didžiausia nauda jūsų verslui.

SPROD Infograph

Kalendorius

Valdykite kalendorių bei planuokite užduotis

Calendar

Pasiūlymų valdymas

Stebėkite ir palyginkite pasiūlymus su pardavimų duomenimis
Quotation Tracking
jQuery UI Accordion - Default functionality
Standard CRM privalumai

Naudokitės nemokamai

Kontaktų valdymas, Grafinis kalendorius ir Užduočių vadovas – visas šias funkcijas rasite nemokamoje programos versijoje.

Kurkite kontaktų įrašus, kalendoriuje planuokite susitikimus ir gaukite priminimus apie juos, patogiai peržiūrėkite savo užduočių sąrašą. Sekite komunikacijos su klientais istoriją ir sukurkite su jais asmeninį ryšį, analizuokite savo verslo duomenis ir paspartinkite bei patobulinkite pardavimų procesą.

Mobilumas

Debesų technologijos saugumas bei patikimumas. Valdykite santykius su jūsų klientais realiu laiku naudodamiesi telefonu, planšetiniu ar nešiojamu kompiuteriu – informaciją apie klientus patogiai pasieksite visuose įrenginiuose.

Išplėskite funkcionalumą

Pradėkite naudotis Standard CRM be jokių išankstinių investicijų, o vėliau pritaikykite programą savo verslui – užsisakykite papildomus funkcionalumus integruotoje el. parduotuvėje. Funkcijas atšaukti galėsite kada panorėję!

Pastovumas ir įsipareigojimas

Visi mūsų produktai sukurti naudojantis pažangiausiomis technologijomis, siekiant užtikrinti mūsų klientų efektyvų darbą ir konkurencingumą rinkoje.

Pagrindinis mūsų tikslas – galinga verslo valdymo sistema. Norimi būti tikri, kad mūsų klientai naudojasi geriausiu rinkoje prieinamu produktu.

Išsami pagalba

Nemokamos video pamokos, išsamios vartotojo instrukcijos ir bendruomenės forumas bei DUK skiltis prieinamos visiems vartotojams bet kuriuo metu.

Download Infograph